Tatil Fırsatları ve Ucuz Tatil Fırsatları En Uygun Tatil

Fakat, yüksek sıcaklara maruz kalmak istemiyorsanız bilhassa ilkbahar ve sonbahar aylarını tercih edebilirsiniz. Akdeniz mutfağının en özel lezzetlerini sunan restoranlarıyla, misafirlerin gastronomik bir şölen yaşamasını sağlıyorlar. Özenle hazırlanmış menüler ve benzersiz atmosferleriyle bu oteller, konuklarına unutulmaz bir yeme-içme deneyimi sunuyor. Özellikle ören yerlerini gezmekten keyif alıyorsanız, 3 Kaleler’i muhakkak ziyaret edin. Salamis ve Kantara, Buffavento ve Hillarion kalelerini mutlaka görmelisiniz.

Kampanyanın ilk dönemlerinde yüksek indirim oranı uygulanırken yaz aylarının yaklaşması ile indirim oranı azalmaktadır. Bu paketler, seyahat planlamanızı kolaylaştırırken aynı zamanda bütçenizi de korumanıza yardımcı olur. Ada, sıcak kumlu plajları, tarihi zenginlikleri ve nefes kesen doğal güzellikleriyle ünlüdür.

Mağusa Lala Mustafa Paşa Camii, Soli, Dipkarpaz Aya Synesios Kilisesi, Girne Bellapais Manastırı ve Mavi Köşk mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Yolunuz Lefkoşa’ya düşer ise de Lefkoşa Sur İçi’ni görmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Benzersiz camilere, şık hanlara ve ihtişamlı hamamlara sahip Sur İçi’nde zamanın nasıl hızlı geçtiğini anlamayacaksınız. Kendine has bir lezzeti olan bu peynir kızartılarak, sotelenerek ya da taze olarak tüketilebilir. Girne, Lefkoşa gibi bölgelerde Şeftali kebabı ile ünlü restoranlar buluyor.

Concorde Tower Convention & Spa

Mutlaka Akdeniz’e özgü otlarla hazırlanmış mezelerin tadına bakmalısınız. Konaklama ücretine ek olarak, tatil paketlerine uçak ve transfer hizmetleri dahildir. KKTC, Türkiyeden gelecek yolculara karantina uygulamamak için iki doz aşının vurulmuş olmasını ve son aşıdan sonra 14 gün geçmiş olmasını şart koşuyor.

KKTC’ye gitmeden karantinada  kalmak istemiyorsanız aşı kartınızı mutlaka yanınıza almalısınız. Aşı pasaportu yazımızdan aşı kartı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Diye merak ediyorsanız aşı olmadan seyahat yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bu yüzden, ulaşım; genellikle havayolu ve denizyolu aracılığıyla gerçekleştirilir. Tatil bölgesi denildiğinde akla tarihi ve doğal güzellikleriyle iç içe olması gelir. Gemi ve uçak yolculuğuyla gidebileceğiniz adada pek çok renkli aktivite de sizleri bekliyor. Tarihi, kültürel ve doğa gezileri yapabileceğiniz bölgede en güzel plajlar ve konforlu oteller de sizler için hizmet veriyor.

Concorde Luxury Resort Convention & Spa

Nasıl bir tatil geçirmek istediğinize karar verdikten sonra, size en uygun lokasyonu belirlemek için araştırmalarınıza başlayabilirsiniz. Önce nasıl bir tatil istediğinizi sonra tatilinizi yapacağınız bölgeyi ve son olarak da otelinizi belirlediniz. Artık hayallerinizdeki mükemmel tatil için önünüzde hiçbir engel kalmadı. Şimdi rahatlayın ve tüm bu koşuşturmadan kurtulacağınız günü hayal edin. Valizinizi hazırlarken tatilinizi gerçekleştireceğiniz bölgenin iklimini araştırın ve uygun kıyafetleri yanınıza aldığınıza emin olun.

Banka İndirimli Oteller

Tatilinizi hangi tarihler arasında gerçekleştirmeniz gerektiğini belirlemelisiniz. Takvimi açıp 2024 resmi tatilleri bulup planınızı oluşturabilirsiniz. Eğer ilerleyen tarihlerde Perşembe casino kaya premium ve Cuma Günlerini kapsayan bir resmi tatil varsa 3 gece 4 gün kampanyaları sıkça tercih edilir. Eğer tatil yapmak istediğin bölgeyi netleştirdiyseniz sıradaki adım otelinizi seçmektir.

Yalnız KKTC’den çıkarken bu belgeye ihtiyacınız olacak, dikkat etmenizde fayda var. Yiyecek ve içeceklerden hediyelik eşyalara kadar uzanan bir liste yapabilirsiniz. Fakat KKTC giriş damgasına sahip pasaportunuzla maalesef Yunanistan’a giriş yapmanız mümkün değil. Konu başlığına göre sorumlu olacak departmanlar farklılık göstermektedir.

Leave a comment